Moderátorský panel ]

Odstraňování graffiti

Vše o bydlení a hospodářství. Jak bydlíte, nebo by Jste chtěli. Čím je Váš dům, byt, pokoj zajímavý ? Vlastní dům, byt, chata ? Pronájem ? Stavíte ? Bydlení snů ? S rodiči, na intru, koleji, ubytovně. Rekonstrukce, styl, možnosti, recenze, návody, tipy, triky, atd.

Prosím o vyplnění

Nový příspěvekod a.novotny » 03 čer 2017, 19:29

Moc prosím o vyplnění krátkého dotazníku k mé diplomové práci.

https://jakou-roli-hraje-ve-skutecno.vyplnto.cz/

Děkuji.

RANDOM_AVATAR
a.novotny
Nováček
Nováček

Reputace: 0

Odstraňování graffiti

Nový příspěvekod KovalskaA » 10 črc 2018, 12:51

Dobrý den,
doufám, že tento příspěvek jsem zařadila do správného témata no potřebovala bych nutně poradit.
Za poslední dobu se v našem okolí a v posledních dnech už i na našem domě objevili graffiti - čmáranice
a kresby vulgárního charaktru, které nám všem znepříjemňují život. Snažíme se je i se sousedy z našich
domů odstranit no marně - smýt ze stěn ani z fasády se graffiti zcela nedají a tak už jsme zoufalí.

Připojuji několik ilustračních fotek z našeho okolí:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Proto bych byla velmi vděčná kdyby se našel někdo kdo by mi uměl poradit, jak tento problém
vyřešit. Existuje nějaký čistící prostředek, kterým lze graffiti zcela smýt nebo nějaký lak, který
by dům proti graffity ochránil? Případně pokud by mi někdo věděl poradit spolehlivou firmu, která
by to věděla zajistit...

Předem moc děkuji za každou radu.

RANDOM_AVATAR
KovalskaA
Nováček
Nováček

Reputace: 1
Nový člen

Re: Odstraňování graffiti

Nový příspěvekod zedenka_simkova » 23 črc 2018, 15:53

I my sme mali podobný problém so sprejermi. Hľadala som na internete firmu a našla som A-servis Lipka - mal celkom dobré recenzie tak sme sa rozhodli ho vyskúšať aj keď som bola zo začiatku skeptická. No pomohli nám nad moje očakávania a i za dobrú cenu. Verím, že by mohli pomôcť aj Vám - skúste ich kontaktovať a dohodnúť sa: http://www.a-servislipka.sk/odstranenie-grafitov/

RANDOM_AVATAR
zedenka_simkova
Nováček
Nováček

Reputace: 0

Zpět na Můj dům, Můj hrad