Jak jsem získal zdarma Samsung Galaxy S8....

Sekce, ve které se může diskutovat skutečně o všem, co uživatele zajímá a chtějí se o tom pobavit.
chlapek777
Nováček
Nováček

Jak jsem získal zdarma Samsung Galaxy S8....

Nový příspěvek od chlapek777 » 27 črc 2017, 10:05

Zdravím Vás čtenáři,

chtěl bych se s Vámi podělil o mou výhru v jedné nepříliš známé hře.
Jako každou neděli jsem vstal okolo 9 hodiny a už se těšil až si zahraji.
Odpoledne jsem už měl vyhraných několik tisíc tzv. Rondonů, což je virtuální měna v té hře.
Rondony můžete vyhrát nebo nakoupit u partnerů hry, pak Vám bude přidělen určitý počet Rondonů.
Poté se blížila dvacátá hodina a já už měl něco přes padesát tisíc - zdarma bez žádného nákupu, začínal jsem pouze s pětistovkou Rondonů. Dvacet hodin bylo tady a já se už netrpělivě nemohl dočkat konce této hry, která trvala 15 minut. Na každou hru, ať už o Rondony nebo o věcné ceny - o které se hraje každou půl hodinu, můžete provést maximálně tři vklady, přičemž je vždy daná maximální částka.
Rozhodl jsem se tedy vsadit vždy 15 000 (R) minutu z kraje a v polovině, tzn. 1. min, 7:30 a 14. min.
Najednou už přichází 15. minuta, tedy minuta poslední a já si už nervózně okusoval nehty.
Hra skončila a kolo, které vybírá náhodného výherce se začalo otáčet.
Pětkrát se otočilo a z ničeho nic se uprostřed objevila moje fotka a jméno.
Nevěděl jsem, jestli se mi to zdá nebo je to skutečné.
Ale po dvou dnech telefon dorazil domů!
A teď něco o té hře:

Hra se jmenuje Rondo.cz a vymyslel a založil ji Lukáš Vršecký. Funguje vlastně jako věrnostní systém, ale vyhrát se dá klidně i bez jakéhokoli nákupu. Díky odkazu níže získáte i tučný bonus (R), díky kterému máte ještě větší šance. Osobně doporučuji hrát ráno, hra se spouští v 8 hodin a končí o půlnoci. Ráno tam bývá dle mého odhadu okolo 20-30 lidí, přičemž jsou rozděleni do několika kruhů - takže spolu vždy hrají třeba jen 4 lidé.
Večer se už připojí více jak 100 hráčů.

Stahujete na Hellspy.cz? Pokud ano, asi jste si všimli nahoře odkazu na Rondo.cz, kde si můžete převést Rondony získané za stahování, hodnocení a případně zakoupení kreditů.

ODKAZ: https://www.rondo.cz/jamcew

Děkuji Vám za přečtení! Napište mi, co si o hře myslíte.
/Tento článek NENÍ zaplacená reklama! Pouze mě hra zaujala, tak se chci alespoň pokusit ukázat ji širší veřejnosti.

Jurajhavica
Nováček
Nováček

Re: Jak jsem získal zdarma Samsung Galaxy S8....

Nový příspěvek od Jurajhavica » 07 čer 2020, 22:30

A pre takých čo nemajú šťastie na výhry je tu zľavový portál KODINO https://www.kodino.com/cz/ kde nájdete zľavy do stoviek e-shopov :) ak nevyhráš, tak aspoň kúpiš lacnejšie

Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“